Hızlı Yeme Sorunu Üstüne Sokakta Bitmeyen Arayış

KediliBaba

Köpeğim jack russel cinsi 5 aylık mamasını son süratte yiyor 4 öğünle başladım şuan 2 ye düşürdüm yeteri kadar mama veriyorum sabah yine haşlanmış daha eti ekledim mamasına now fresh ve n&d balkabaklı karışık veriyorum sıcak suda bekletiyorum çünkü kuru verince bir kaç kez kustu;acayip hızlı yiyor şapı şupur hop bitti :)
Arkadaş kıtlşıktanmı çıktın maşallah ama bu hız neden çözemedim 4 ögünkende aynıydı oysa önerilenden daha çok veriyorum vet günde 1 çay bardağı ver dedi ben 2 çaybardağı artı 50 gram et veriyorum yuh bunları yiyor birde dışarı çıkınca fırsat kolluyoır bir şey bulurda yiyebilirmiyim diye yerden çekirdek kabuğu bulursa kemikte hületcekmiş fırsat veririmiyim sü
rekli takipteyim ama bıraksam sokağın elektrikli süpürgesi olucak varmı tecrübeli akıl verecek arakadaş?

2 CEVAP

LoveAnimals

hızlı yememesi için yavaş yeme kaplarını deneyebilirsin...

KediliBaba

köpeğen neden elektrikli süpürge taklidi yapıyor buyrun yine o tuhaf sorular gibi sordum :D