Arkadaşlar Köpeğim Orjinall Pitbull Dimi Hangi Cins Geçiyor Bu Staffmı Çok Yardımcı Olurmusunuz

CIHAN

Köpeğimin tam cinsi nedir 2aylık pitbull amstaffmı acaba yardımcı olurmusunuz

6 CEVAP

Tikih

Bana pek pitbull gibi gelmedi

KediliBaba

ne farkeder ikiside değilse dahamı az seviceksiniz şartlı sevgimi bu :)?

KediliBaba

Kulaklar av köpeği gibi nasıl pitbul olabilirki :)
çok sevimli ö pe ce ğim

CIHAN

yavruyken kulakları böyle oluyor dik olanlar kestirilmiş kulak oluyor pitbullarda

CIHAN

tabikide hayır cinsini öğrenmek istiyorum sadece soruyorlar bazıları yeni aldım bende

Pelinsss9

Pitbull ve av köpeği kırması gibi geldi bana