Sokak Kopegi

Kopek birden kilo kaybetti eskisine gore biraz da enerjisi dusuk ama yinede arada kalkip diger kopeklerle oynuyor sizce ne olmus olabilir ?

2 CEVAP

Somelove

Şu an kendimi o köpeğin yerine koyup onun dilinden yorum yazacağım
Sokaklarda yaşıyorum. Beni temiz yerlerde gezdiren düzenli olarak bana mükemmel yemekler veren bi sahibim yok. Temiz yerlerde gezmediğim için üzerime böcekler geliyor,yediğim bayat yemeklerden midem rahatsız olduğunda temiz olup olmadığını bilmediğim yerlerden ot yiyorum belki de ilaçlı otlar yemişimdir rahatsızım biraz
Ya valla köpekler de böyle düşünür bunu bildikçe canım yanıyo içim gidiyo ya köpek size alışıksa ve imkanınız varsa bi veterinere gider misiniz?

Malesef hayvanlara yeteri kadar deger verilmeyen bi dunyada yasiyoruz kopek bana aliskin ama veterinere kadar goturebilirmiyim bilmiyorum ama denemekte fayda var tabikide cok tesekkur ederim :)