Kedim Duman'ın Anüs Çevresinde Beyaz Noktalar

Echo

2 yaşında kısır kedimiz Duman'ın bugün kakasını yaptıktan sonra anüs çevresinde iltihaplı sivilce benzeri beyaz küçük şişkin noktalar keşfettim. İnternette araştırdım biraz iç parazit olabilir diyorlar ancak kedimin parazit aşıları yapılalı daha 2 hafta bile olmadı. Ne olabilir bu noktalar?

3 CEVAP

Bilgeylmz

Enfeksiyon gibi bir şey olabilir mi acaba? Yada mantar? En kısa zamanda veterinere gidin bence. Kötü bir durum olabilir. Parazit olduğunu pek düşünmüyorum.

Echo

Mantar anüs çevresinde çıkar mı? Mantar aşısını yaptırmamıştık en son veterinere gittiğimizde.

KediliBaba

vet teshis koyabilir