Kedime Hangi Mamayı Vermeliyim

ecemarinmis

Meraba arkadaşlar kedim balım 3 buçuk aylık ve ben royal Canin kitten veriyordum bi arkadaşımın tavsiyesiyle ama bir pet shopla konuştum ve bana royal caninin tahıllı olduğunu ve asla tahıllı mama kullanmamam gerektiğini söyledi tahılsın mama olarakta orijen önerdi fakat 1,8 kilosu 230 lira bana çok pahalı geldi sizin Öneriniz nedir tahılsın olarak ve bu tahıllı mama zararlıdır sözü doğru mudur

5 CEVAP

kedilerim2018

ND alabilirsiniz

FarraigeXVIII

Nature
Wildfield
İnstnict
ND tahılsız
Pet curean go daily defence
Genesis
Bunlar olabilir

FarraigeXVIII

Karmakarışık olmuş yine tekrar yazayım Naturea Wildfiled Instnict ND tahılsız Petcurean go! daily defence Genesis

FarraigeXVIII

Bunlar pahalı gelirse Natures Protection Brit Care Sanabelle Profine Exclusion Bozita Matisse aklıma gelenler bunlar aralarından seçebilirsiniz araştırıp

Feronia

Royal Canin çok sağlıksız bir mama. Bunun tek sebebi tahıl değil.

Acana alabilirsiniz. O da pahalı gelirse Wildfield, Now Fresh, N&D düşük tahıllı.