Kedim Tuvaletini Eve Bulaştırıyor

ecemarinmis

Meraba kedim 3 buçuk aylık ve 1 gündür ishal di dün yaptığı dışkısını kapatırken üstüne bastı sürekli bende onu alıp ayaklarını yıkamak zorunda kaldım ama görmesem Eve öyle girecekti ve birde şu sorunumuz var dışkısından sonra poposunda kalıntılar kalıyor ve o şekilde biyere oturuyor evde oda bulaşıyor haliyle normalde kediler kendisi temizliyor mu yoksa ben mi temizlemem lazım ben temizleyincede huysuzlanıuor

4 CEVAP

BihterMerve

Kediniz daha çok küçük, zamanla temizlemeyi öğrenecek. O aylarda, alkolsüz bir ıslak mendille silerseniz kendisi rahatsız olup yalayacaktır zaten. Zamanla da öğrenecek, merak etmeyin :)

ecemarinmis

Sizce ne zamana öğrenmiş olur

Benim kedimde küçükken temizlemezdi, ben yaptım ara ara, zamanla kendisi alıştı, bazen temmellik eder temizlemediği olur ve 1 yaşında.. Biraz daha büyüsün kendi temizler..

kartopum46

Zamanla ogrenir