Bu Mama Nasıl Bir Mama?

guineapigela

Icerik acisindan nasil bir mama?
Kopegim cok sevdi ama ilk defa bu yas mamayi kullaniyorum size bir sormak istedim kullananlar varmii

1 CEVAP

Feronia

Çök kötü, içeriğinin neredeyse tamamının ne olduğu belirsiz. Tahıllı (hangi tahıllar yazılmamış), hayvansal yan ürün dolu (sadece %4'ünün et olduğu yazıyor, gerisi belirsiz), sentetik mineraller eklenmiş (hangi mineraller olduğu da belli değil), bitkisel yan ürünler diye bir içerik yazılmış ama hangi bitkinin neyi olduğu belli değil, şeker içeriyor. Kısaca çöp.