Acil Yardimm

Sedef2626

Kopegim surekli kusuyor hicbisey yemiyor vet. Migdesini bozmus dedi gonderdi korkuyorum npabilirim kopegim 3aylik

6 CEVAP

Feronia

Yoğurt veya kefir verin az miktarda, soğuk olmasın. Yemek yemeye zorlamayın. Akşama doğru bir parca muzu çatalla ezip yedirin. Yarın sabah da haşlanmış tavuk eti verirsiniz öğün olarak, yanında birazcık yoğurtla. Akşam da mamasıyla yoğurt karıştırın. Bir sonraki gün normal şekilde devam edersiniz.

Sedef2626

Çok tessekkur ederim deniycem

Sedef2626

Saqolun İnsallah o hasta bende üzgün

Feronia

Üzülmeyin, bunlar geçici şeyler. Ben kızımı ilk sahiplendiğimde çok daha beterini yaşadım.

Sedef2626

Allah uzun ömür versinn sewimlilerimize

Feronia

Rica ederim, umarım kısa sürede iyileşir.