Kedimin Kulağında Yırtık Mı Var ?

SenanurKsl

Kedim 2.5 aylık Main Coon kulağında alt kusk da küçük bi yırtık var ve derisi ayrılmış gibi diğer kulağında da var sanırım ırksal bişey ama yine de emin olmak istiyorum bilgili arkadaşalr yardımcı olursanız çok sevinirim

4 CEVAP

Tikih

Oha aynısı benim kedimded3 var endişelenmeyin . Yırtık değil doğal birşey

Bilgeylmz

Her kedide olur zaten:))

SenanurKsl

İlk defa besleyince böyle oluyo her ayrıntıya dikkat edip acaba sorun mu var diye endişeleniyorum onun için sanki kendi oğlummuş gibi :D:D

Cathorn

her kedide de var bizimkisinde görünce bende korkmuştum ama araştırınca anladım