Kedim Kustu

Kurhanz

7 aylık dişi kedim bu sabah safra ve azıcık tüy kustu ve yemesi hareketleri hepsi yerinde fakat evham peşimi bırakmıyor. Aynı durumu yaşayanınız var mı ?

1 CEVAP

Bilgeylmz

Bir çok nedeni olabilir ilk kusması ise kıl kusmuştur(normal), yemeğini veya yaş mamasını fazla yemiştir, midesine farklı bir sey girmiş olabilir, kedinizi takip edin eğer kusması devam ederse veterinere gitmekte fayda var. Ama normal bir durum bence. Bizimki 2 ayda veya 1 ayda kusuyor. Malt macun alabilirsiniz. Gimcat olanlar mide için.