Kedm Kanlı Kaka Yapıyor.

SEYMADUMAN

kedim 3 aylık 1 500 kilo. son bir ka. gündür kanlı kaka yapıyordu sonra iç parazit hapını verdi veteriner ve 2. karma aşını yaptı şuan 2.günü ama hala kanlı kaka yapıyor sizce normal mi?

3 CEVAP

mustafaparlak

Bence değil :/

Reyaura

Normal birden bire kesilmiyor. Bi kaç gün daha gözlemleyiniz herhangi bir değişiklik olmazsa tekrar veterinere danışmalasiniz

Şöyle de bir durum var; belki anüsüyle alakalıdır. Bağırsaklarla alakalı bi sorun olmayabilir. Eğer dışkının üstü parlak kırmızıysa çok ciddi bir şey olmayabilir. Tekrar veterinere götürmenizde fayda var.