Yavru Kedilerim Kumlarını Yiyorlar.

AsliZ

Merhabalar 1 aylık 3 tane yavru kedim var.Artık tubalet yapma alışkanlıklarını kazandıklarından kum koydum fakat üçüde kumu yiyor.Daha önce başına gelen uada bu konuda bilgi sahibi var mı ?

5 CEVAP

Krygmz

Bazen meraktan bazende vitamin yada demir eksikliğinden yiyolar yada orda yatıyolar

AsliZ

Teşekkür ederim

melihtfn

Vitamin ve demir eksikliğinden dolayı ara sıra yerler bi zararı olmaz

Baris16

Benimde yavru kediler yiyordu kuma alistirdigim dönemde veterinere sordum zararlı olur mu diye olmaz dedi. Gördüğüm zaman engel oluyordum zamanla bıraktılar.

Zehrasnmz

Gayet normal