Kedimin Memesinde Kızarıklık

AsliZ

Merhaba,Şimdi farkettimki kedimin memesinde kızarıklık hafif bir şişlik var içinde iltahap var gibi ama emin değilim önemli bi durummudur?

3 CEVAP

fulya1981

Ya hamile yada tirmiklamis olabilir.madecasol diye bir ilac var ondan surebilirsin gunde iki sefer

AsliZ

Belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın 1 aylık 3 tane yavru var bebekler emiyorlar

Elifmuzeyyen

Ilac surmeyin o zaman madem bebekler emiyor takipleyin emdikleri icin kizarip tahris olmus olabilir