Erkek Kedi Kısırlaştırma Fiyatları 2018

govcemiray

Yakın zamanda erkek kedimi kısırlaştırmayı düşünüyorum. Fiyatlar İstanbul'da ne kadar oluyor?
Ayrıca kedinizi kısırlaştırıp da hem ücret hem hijyen açısından memnun kaldığınız iyi veteriner önerileriniz varsa lütfen yazın.

5 CEVAP

Tikih

Ben kedimi ankarada 190 tl ye kısırlaştıracağım. 2 gün kalma + kan testi ve hijyen dahili fiyatı bu . Aynı zmanda istanbul avcılarada veteriner fakültesi var . Yorumlarda herkes memnun kaldığını söylüyor . Ücret konusunda pek bir bilgi yapılmamış . Sadece 200 , 300 arası denmiş

govcemiray

erkek kedinin veterinerde kalmasına gerek var mı?

Bizim veterinerimiz 300 TL dedi. Bildiğim kadarıyla erkek kedilerde kısırlaştırma olayı dişilere göre daha kolay yani toparlanması olarak da.

govcemiray

Öyleymiş, o nedenle dedim zaten evimde kalsın o gece daha iyi, başında olurum hem.

Kedimekim

Ben kedimi 2 hafta önce üsküdar vetart kliniğimde kısırlaştırdım eğer testle kısırlaştırma yapmayı düsünüyorsanız 750 testsiz yaptırmak istiyorsanız 400 tl ödüyorsunuz. Ben test yaptırmadım operasyon sonrası kedim gayet iyiydi zaten bilinci yerine gelene kadar orada kaldı durumu da gayet iyiydi 1 hafta icerisinde iyilesti suan tuyleri cikmaya basladi. Ben gayet memnun kaldım zaten bizim kendi veterinerimizdi genel olarak da memnunuz tavsiye ederim