Köpeğin Dışarıyı Sevmedi

kedilerim2018

Üç aylık yaramaz mı yaramaz bir cocker ım var.iki gündür dışarı çıkarıyorum fakat kapinin önünden ayrılmak istemiyor tuvaleti olunca dışarı yapıyor bazen yapmıyor.azicik dolaşsin yorulsun istiyorum fakat kapinin önüne geri koşuyor binaya girince koşa koşa daire kapısına gidip açmamı istiyor.evde arkadaşları oyuncakları var acaba ondanmi diyorum(evde kediler var)ben bu miniğimi nasıl çalıştırabiliriz.yada kapinin önünde takılmaya devamını etirsem bilemedi.yorumlariniz neler

1 CEVAP

Tikih

Benim köpeğim de dışarıyı, sevmezdi küçükken. Genelde küçük köpekler dışarıyı daha az sever. Çünkü dışarıdan korka bilirler. Bu çok normal. Siz zamanla alıştıracaksınız. Bi anda alışamazlar.