Daha Gobek Bagi Yeni Kopan Kopek Yavrusu

Tugcecosguun

Apartmanin onune 1 tane daha gobek bagi duran minicik bir kopek yavrusu birakmislar ilk basta eldivenden biraz sut icirebildim ama suan icemiyor surekli agliyo lutfen yardim edin ve son olarak ben ona dokundun dusuk bir ihtimal de olsa annesi gelirse ben dokundum diye onu birakir mi

4 CEVAP

zzAr

annesi bırakmaz öpeği yavru köpekler için olan süt tozu var puppy milk diye geçiyor onlarla beslemen lazım

Tugcecosguun

Evimiz sehre uzak suan gidip alamam cok caresizim biberon felan hicbirsey yok

Tugcecosguun

Sut yumurta sarisi seker karistirip vermeye calistim ama icmiyo iciremiyorum

mylovepuppy

acaba sipariş verseniz diycem ama