Kedimin Cinsi Ne Ve Neden Bu Kadar Kilolu?

selveroglum

Kedimin cinsi nedir 18 martta doğan bi kedim var normalde kaç kilo olması lazım

16 CEVAP

hoya

tuxedo gibi, yani eski kedime çok benziyor o tuxedoydu, kaç kilo bilemedim ama kilolu değil normal bence

Ecerana

Bnim dişi kedim de mart doğumlu 4 kilo normalde ne kadar olmasınlar ım bilmiyorum ama sanırım benim ki biraz yaşına göre kilo fazlası var

radehaa

Bana kilolu gelmedi

ayse1310

Kesinlikle tuxedo. Siyah beyaz Tekir de olur fakat tuxedoyu nasıl ayırt ederim derseniz kaşları ve bıyıkları uzun olur epey. Benim gözlemlediğim bu :)

BurcuAyg

bencede kilosu iyi gibi

selveroglum

evet benim kedim de 4 kilo civarında biraz kilolu gibi geldi kardeşine göre o yüzden sordum. Tuxedo cinsi kedi olabilir belki tüyleri diğer kedilere göre biraz daha uzun o yüzden merak ettim

Ecerana

Zaten benim kilolu dediğim çok aşırı kilo farkından bahsetmiyorum ama etrafımdaki kedilere göre 6 aylık Bi kedinin 4 kilo olması biraz fazla üstelik dişi bir kedi yani hafif balık etli oluyor :)

Ecerana

Bu arada fotoğrafta kediniz hiç kilolu gibi durmuyor

Zehrasnmz

Pek kilolu gözükmüyor sağlıklı gözüküyor cinsi de tuxedo gibi

LoveAnimals

kilosu iyi gibi cinsi tuxedo yani smokin cinsi+ankara olabilir

Sedanurdrl

benim kedim neredeyse 7 kilo mavi rus kedisi... senin kedi bana baya zayıf geldi :)

melikealgin

Smokin kedi :) kilosu normal

Bilgos

bence kırma veya smokin (büyük ihtimalle kırma) kilosu normel gibi 1-1,5 kg falandır yani bence çok kilolu değildir.

Bilgos

hatta 500 gram olabilir çünkü çok zayıf gözüküyor orada :D

Bilgos

hatta 500 gram olabilir çünkü çok zayıf gözüküyor orada :D