Kedim Dışarıya Çıkmak İstiyor

lilch

1.5 aylıkken sokaktan aldım tekir kedimi, 4 aydır bakıyoruz babam da sitenin bahçesinde gezdirmeye çıkarıyor bir süredir. Sevinsin diyorduk ama son günlerde kedim Gece kapının önünde miyavlamaya başladı. Ne zaman sıkılsa kapının önüne geçip yüksek sesle miyavlıyor birisi kapının önündeyse "beni de götür" manasında kişininn bacağına sarılıyor üstüne çıkmaya çalışıyor. Kapıyı ne zaman açık görse koşup gidiyor bahçeye kaçıyor... Sabah gezmeye çıkıyor, öğlen kaçıyor akşam da içli içli ağlıyor bu gün pencereden atlamaya bile yeltendi 1. Kattayız... Ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardımcı olun 5 aylık kedim

4 CEVAP

lilch

https://i.hizliresim.com/7Dnjzl.jpg böyle duruyor kapıda miyavlıyor

lilch

Korkar oldum balkona çıkmasından, açık pencerelerden. Aklım gidiyor ya atlarsa balkondan bir şey olursa, kaybolursa diye yardım edin lütfen bundan sonra çıkarmamalı mıyım

Scot

Benim kedimde bazen kapi acikkken binaya firliyor merdivenleri kokluyor merak ediyor heralde bekliyorum yaninda bende.ust katlara cikiyor en sonunda gidip arkasindan aliyorum.disariya meraklilar bazende kapinin arkasinda saklaniyorum beni gormeyince kendi eve giriyor

Scot

Siz ya tamemen cikarmicaksiniz.yada cikarip gezdirip bi hava aldircaksiniz ama disari meraki gitmiyor yani.ben kedimi sadece 2 kere disari cikardim ona ragmen kapiyi acik gorunce cikmak istiyor