Kedilerim Tuvaletlerini Yapmıyor

mgul35

merhaba. bu sabah 2 tane yaklaşık 1 aylık kedi sahiplendim. süt tozuyla besliyorum gayet iyiler ama hala tuvaletlerini yapmadılar. internetten bütün yöntemleri denedim. ne yapmalıyım?

3 CEVAP

Tikih

tuvaletleri gelmemiştir:) benim salep ilk geldiğinde 35 günlüktü.sabah,akşam ,ve öğlen pamuğa ılık su döküp karnına hafifçe bastırıp pamuğu koyun.isterseniz 6saat ara ile yapın.zaten bebek kediler çok tuvaletini yapmaz

melikealgin

Islak pamukla organlarını hafif masaj yaparak silerseniz yapar

mgul35

çok teşekkürler:)