Kedim Kayboldu

LoveAnimals

Kedim evde kayboldu!

15 CEVAP

LoveAnimals

Yanlış yazmışım kutlamaya değil mirlamaya basladi

LoveAnimals

Dışarıda 1. Kat

srplzngl

Evet haklısınız @tikih
Panik yapmayın @LoveAnimals
:)

Tikih

camdan mı düştü çok anlamadım.detaylı anlatırsanız sevinirim

LoveAnimals

Nereden düştü bilmiyorum sadece ararken gordum

Tikih

neyseki 1.kat çok yüksek değil.çok korkmuştur yavrucak mama verip biraz sakinleştirin derim.kaçmamış çok şükür tasmasız olmasına rağmen kaçmaması mücize

LoveAnimals

Gerçekten korkuyorum bişey olmus mudur

Tikih

sakin olun benimkiler de kayboluyor.yastığın altına mutfak dolabına falan giriyorlar.o zaten kendisi girmiş çıkar

srplzngl

Hoşuna giden bir ses var mı mama paketi vs.

Tikih

kediler çok atik(çevik) hayvanlar oldukları için nereye nasıl girdiğini bilemiuoruz.helede yavru kediler daha küçük olduğu için daha zor buluyoruz.biz onları kaybettik sanıyoruz ancak onlar biryere giriyorlar habersiz:)

srplzngl

Yine de her yeri arayın, belki bir yere girmiştir çıkamıyordur.

Tikih

zaten sıkışmış veya canı yanıyor olsaydı hiç durmadan miyavlardı :)inşallah çıkar şirin:)

LoveAnimals

Şimdi bulduk acaba dışarda mi diye bakarken gözünü gördüm hemen aşağı inip aldım biyerden düşmüş olabilir canım görür görmez kutlamaya başladı

Tikih

camdan mı düştü!

Tikih

anlamadım evde mi buldunuz dışarıdamı?kaçıncı kattan düştü?