Kedi Kumu

Zehrasnmz

Elekli ve kapalı bir tuvalet almayı düşünğyorum direk tuvalete atmak için de talaş şeklinde doğal çam kumu almak istiyorum kullananınız varsa görüşlerini merak ediyorum sağlığı açısından bir tehlike oluşturur mu şimdiden teşekürler

2 CEVAP

ssb

Kapalı tuvalet kabını tavsiye etmem kum nemli kalıyor ve tam topaklanamıyor

Ecerana

Doğal çam kumları bana göre kullanışlı değil süreli değiştirmen gerekiyor kabını ve çok kötü kokuyor bnce bentonit kumlar hem daha fazla süre gider hem de sürekli değiştirmek zorunda kalmazsınız çam kumlarında ikinci gün mecbur değiştirmek zorundasın kokudan durulmaz çünkü sağlık açısına gelirsek tabi ki doğal çam kumu tozutmadığı için daha sağlıklı ama dediğim gibi kumu sürekli değiştiremezsiniz kediniz idrar ile sürekli temas etmek zorunda kalır ve o zamn çam kumu daha sağlıksız olur. Artık karar sizin