Kedi Ve Köpek

Somelove

Arkadaşlar daha önce de burada soru sormuştum anne kediye ne yedirmeliyiz diye işte o anne kedimizin yavruları büyüdü sütten kesilmelerine az kaldı yavrulardan iki tanesini eve getirmek istiyoruz ama bizim bi köpeğimiz var çok cana yakın sakin oyun oynamayı seviyo ama diğer hayvanlardan korkuyo nedenini anlamıyorum ama korkuyo nasıl alıştırabilirim yani daha doğrusu alıştırabilir miyim yoksa kedileri arkadaşıma vereceğim arkadaşım da barınaktan almayı planlıyo şu an

2 CEVAP

Araştırmana pek gerek yok bence ama köpeğin yavruysa tırnaklar diye korkar ısır diye falan yani

Somelove

Köpeğim bir yaşında