Birman Kedi Sahiplenmek İstiyorum .. Yardimci Olr Msn,

2 cocugum var ve bi kedi sahiplenmek istiyorum. Birman ırkı sahiplendirmek isteyen varsa mesajinizi bekliyorum . cok istyrm ltfn

5 CEVAP

zuhall

bakalim birman kedi sizi istiyor mu?

Feronia

2 çocuğu olacak yaşta bir insanın Türkçeyi bu şekilde kullanacağını düşünmüyorum. Ayrıca aileniz için kedi ararken "çok istiyorum" ifadesini kullanmanız tuhaf. Burada o kadar çok sahte hesapla giren çocuk gördük ki... Herkesten şüphelenmeye başlamış da olabilirim.

emrezrtrk

Illa ki birman mı olmak zorunda?O kadar çok sıcak yuvayi bekleyen yavrular var ki...

kedilerim2018

Cins kedi istiyorsanız paraniza kıyacaksınız .böyle sağda solda dilenmeyeceksiniz.

Kimsecik

Merhaba eğer kedi sahiplenmek istiyorsanız yuva arayanlarda bir çok ilan var bakın bazen cins kedilerde oluyor ama sipariş veriri gibi cins belirterek ilan açmak hem işe yaramaz hemde çok etik değil bence.