Bona Cibo

LoveAnimals

Merhaba kedim için BONA CİBO alıyorum.Severek yiyor parası da uygun.Ama hakkında kötü şeyler duydum. Siz kullandınız mı? Kullandıysanız bir sağlık problemi oldu mu???

7 CEVAP

LoveAnimals

cevap yazarsanız sevinirim

LoveAnimals

bu arada BONA CİBO KİTTEN kullanıyorum

LoveAnimals

fiyatı oldukça iyi hatta en ucuzu 1KG si 19-22TL

Zeymir

Uzun vadede yaglanmave bobrek hastaliklarina sebep oluyor diye biliyorum.bende kullandim fakat 1 ay sonra degistirdim.prochoice e gectikbiz icerik olarak gayet zwngin ve orta kalite bir mama.tavsiye ederim

Ares07

Ben de aynı şekilde prochoice tavsiye ederim

hoya

ucuz olduğu için bende kullanıyorum ama çok az veriyorum, çoğunlukla ev yapımı yada yaş mama vererek eksikliğini gideriyorum, 5 kilo aylardır bitmiyor,

Bobrek tasi ve idrar yolu enfeksiyonu yasiyan arkadaslarim oldu kedilerinde