Hangi Cins Kedi Şirin

Alp588

Ben bir tane yavru kedi almak istiyorum ev icin hangisi uyumlu hic büyüyümeyen kedi varmı

6 CEVAP

Feronia

Var, oyuncak kedi.

Feronia

Şimdi internetten göreceksiniz "bu kedi sakin" diye. Gideceksiniz, petshoptan alacaksınız. Biraz bakacaksınız, en ucuzundan sağlıksız mamaları kabına doldurup geçeceksiniz. Camlara çelik sineklik de taktırmayacaksınız. Sonra bu kedinin tüyü dökülecek, eşyaları tırmalayacak, geceleri miyavlayacak, eve tuvaletini yapacak, kızgınlığa girecek ve siz de sokağa atacaksınız veya dikkatsizliğinizden kedinin başına bir şey gelecek. Bu şekilde evcil hayvan arayan herkeste aynı senaryolar. Yanlış mıyım?

Siz ev susuyle karistirdiniz heralde yavru kediyi

LoveAnimals

aynen feronia

Alicveben

Siz böşver in kedi almayı sesli oyuncak alın şöyle miyavlayanlardan her kedinin psikolojisi aynıdır ayrım yapilamaz

LoveAnimals

sokaktan sahiplenin ben öyle yaptım