Kedi Ağız Kokusu İçin Öneri Bekliyorum Lütfen.

iTyoxQPr

3 aylık erkek tekir kedim var yavru daha ağızı kokmaya bşaladı birşey önerirseniz iyi olur

6 CEVAP

ursaminor

Diş değiştirecektir. Bu dönemde olabilir koku, salya, ateş, huysuzluk vs.

Mamanıza da bağlı olabilir. Fırçalamıyorsanız da kokabilir. Biraz bakım gerektiriyor ağız her canlıda. Catnip çubuklarından alın. misfak gibi oluyor onlara.

guineapigela

Merhaba, benim kopegimin agzi cok kokuyordu. Bende beaphar kedi ve kopekler icin olan gargarasini satin aldim ve ise yaradigini gordim sizin de almanizi tavsiye ederim

ursaminor

Yanlış düşündüğünüzü birazdan yetkili arkadaşlar gelip anlatır size :D

Ben gargaraları çok kimyasal buluyorum açıkçası ve önermiyorum. Kızımın dişlerini de karbonat ve biraz su ve hindistancevizi yağı ile fırçalıyorum. Çubuğun markası bioline. Ama Çin sitelerinden çok ucuza alınabiliyor, bilginiz olsun.

guineapigela

@iTyoxQPr

Link; https://m.********.com/beaphar/kedi-ve-kopek-agiz-gargarasi-250-ml-p-2245519?boutiqueId=193502&gclid=CjwKCAjwrNjcBRA3EiwAIIOvqw7eK2GOZxsxLvTYanudtHPLs86R30QRgWvruF8k6zN8GIk3KvBvtxoCSaoQAvD_BwE

Bu *** gibi sitelerdede bulunuyor

iTyoxQPr

Dişlerini fırçalamadım henüz açıkcası catbip cubujlarına vakıcam.

Pro plan kullanılıyorm sıkıntı olcagını düşünmüyorm ama gargara linkini atabilirmisin?

iTyoxQPr

Valla pek bilgim yok önerilere açığım :)