Kulakları Ve Patileri Soğuk

Cldkgkcs

  1. Karma aşıdan geldik bugün kedim yemeğini yiyor oyuna teşvik ettiğimde cevap veriyor ama kendisine bıraktığımda sürekli uyuyor (ilk aşısında hiç bir problem yaşamamıştık halsizlik dahil ) ama asıl sorum şu ben ateşini kontrol ederken kulakları ve patileri sıcak değil hatta soğuk. Özellikle kulakları. Endişelenmeli miyim ? Yarın işe gidicem aklım kalıcak kedilerde düşük ateşin dönüşsüz olduğunu okumuştum burda o yüzden endişelendim

4 CEVAP

Cldkgkcs

???

Elifmuzeyyen

Sağlıklı kedilerin vucut isilarinin 37-39 derece arasında olmasi gerektiğini okumuştum. Bebekler için olan dereceyle ölçüm yapilabilirmiş ayrıca vucut isisi düşüklüğü gerçekten önemli. Özellikle yavru kedilerde. Yaklasik 2 aylik olan bir kedimiz vardı vucut isisi 2 derece kadar dusmustu geri dönüşün zor olacagi söylenmişti gereken tedavi yine de yapildi ama veteriner hakli çıkmıştı. Halsizlik istahsizlik da vardı yavruda. Yaz mevsiminden gecis nedeniyle size kulaklari soğuk gelmiş olabilir belki de yine de ihmal etmemek lazım inşallah bir şeyi yoktur

beautifulcat

Veterinerinizi arayıp durumu izah etmenizi öneririm, belki farklı bir çözüm yolu gösterir.

Cldkgkcs

Gece boyu uyudu ama yemeği tuvaleti iyi sabah aynı saatinde uyandı ben uyandığımda da biraz oynadık iyi gibiydi umarım güzelce bekler beni bebişim :/