Barınaga Goturulen Sokak Kopegi Yine Ayni Noktaya Birakilir Mi?

guineapigela

Beldiyeden calisanlar geldi ve sokaktaki bir kopek ve yavrularini aldilar aslinda yavrulari ve annelriyle bizim bahceye getirecektim. Ve bir sure onlara bakicaktim.cunku kaldiklari yer tehlikeliydi ama bir baktim ki belediyeden ekipler gelmis ve hepsini almislar Yetışemedim....

Yine ayni noktaya mi birakilirlar yoksa sadece anneleri mi bbirakili?

Biri anlatabilirmi????

9 CEVAP

LoveAnimals

bence siz gidip almalısınız...

Elifmuzeyyen

Birakacak olsalar almazlardi ki niye aldilar acaba sanki barinaklar cennet bahçesi. Birisi mi şikayet etti acaba? Siz alcakmissiniz ya hani zaten gidip anneyle yavrulari alsaniz sonra yavrulara yuva arayabilirsiniz hem güvenli değilmiş zaten o eski yerleri:(

Elifmuzeyyen

Birakacak olsalar almazlardi ki niye aldilar acaba sanki barinaklar cennet bahçesi. Birisi mi şikayet etti acaba? Siz alcakmissiniz ya hani zaten gidip anneyle yavrulari alsaniz sonra yavrulara yuva arayabilirsiniz hem güvenli değilmiş zaten o eski yerleri:(

Elifmuzeyyen

Iki kere göndermiş pardon bu arada sistemde bazen olabiliyor

guineapigela

Evet @ Elifmuzeyyen şikayet geldiği için aldılar ben yavrular buyudukten sonra annelerini salarlar diye dusunmustum..

dediginiz gibi elifmuzeyyen loveanimals gidip almayi düşünuyorum.

Tessekurler cevaplar icin

guineapigela

Aaa tamam aklima gelmemisti suan yazacagim cok tessekurler @elifmuzeyyen

Elifmuzeyyen

Rica ederim bir an önce bulursunuz inşallah

guineapigela

Ama hangi barinaga goturulduklerini bilmiyorum bilsem hemmen alirdum

Elifmuzeyyen

Tahmin ettim ben şikayet olduğunu zaten. Belediyelerin beyaz masa birimleri oluyor oraya yazmayi deneseniz hangi barınak olduğunu öğrenebilirsiniz bence bir deneyin bence barinakta ziyan olmasin yavrular da anne de. Burdan bana da haber verin hatta güzel haberleri :')