Kedim Tuvaletini Düzgün Yapmıyor :(

KomurveMia

Arkadaşlar kedimin tuvalet eğitimi var. Kediler zaten çok temiz hayvanlardır. Tuvaletini yaptiktan sonra üzerini örter. Kumunu düzenli olarak değişirim. Kumunu bol koyarım ki kakasini ortebilsin. Ama kedim son zamanlarda sanki temizliğine pek önem vermiyor. Kakasini yaptiktan sonra uzerini ortmemis ve her yere bulastirmis. Her yere kakasini sürmüş. Bunu bir kaç defa yaptı. Şimdi biraz düzeldi artik kakasini bulastirmiyor sadece üzerini ortmeden çıkıyor tuvalet kabından. Neden böyle yapmaya başladı bilmiyorum :((

3 CEVAP

LoveAnimals

Kediler hem temizlik için hem de düşmanlardan korunmak için tuvaletlerinin üzerini örterler.Ö

Zeus1616

Bu konuda bende yardim istiyorum.Normalde gayet temiz bi yavru kedim var ama bazen yatagima cikip kaka yapiyor Yada yeteri kadar kumda da örtmuyor Ayaklari pisleniyor Kumu kokulu kullaniyorum Acaba carsaflarin yumusatici kokusuna aldanip yapmis olabilir mi

KomurveMia

Güncel..