Golosi Kitten Mama

Kimsecik

Golosi kitten mama nasıl kullanan varmı sizce yeterlimi içeriği?

6 CEVAP

FarraigeXVIII

Ama bu fiyatlarda diyorsanız bu fiyatlarda daha iyi bildiğim mama yok

Feronia

Kötü bir mama. Bunun yerine Bozita, Matisse kullanabilirsiniz.

Kimsecik

Pirinç % 8
Mineraller
Maya %1
Tavuk %36
Menşe
Mannan-Oligosakkaritler % 0.1
Cozza Yeşil Toz - Perna Canaliculus % 0.005.
Tavuk Yağı % 10.1)
Sebzeler (Hindiba. İnülin-Fos Kaynak % 0.1)

Analiz Tablosu

Sodyum Klorür % 0.36
Yağ İçeriği %18
Lizin %1.72
0.31% Omega 3 0.31%
Omega %0.6
Metionin %0.50.
Protein % 34
Kalsiyum %1.8
İnorganik Madde % 8.0
Fosfor %1.2
Ham Selüloz % 3.0
Potasyum% 0.1
Magnezyum % 0.42
FarraigeXVIII

%36 et ve et türevleri yazıyor ne olduğu belli değil yani bu fiyat için zaten %36 çok fazla içeriği hiç yeterli değil

Kimsecik

Asıl konu aynı fiyatlarda bu içöertikten iyi bir mama olup olmaması FİYATI UYGUN OLMALI.

icrieze

Çok kalitesiz bir mama değil çok kaliteli bir mamada değil orta düzeyde bir mama eğer veterinerizde onay veriyorsa kullanabilirsiniz