Mama Seçimi

ahmetaydinli

royal canin mini puppy köpek mamasından memnun kalan varmı ?

2 CEVAP

FarraigeXVIII

Lütfen royal canın kullanmayın neden bu kadar ısrarcı olduğunuzu anlamıyorum aynı fiyata çok daha iyi mamalar var her şey bir yana verdiğiniz 70 80 lirayla kac tane canlının acı çekerek ölümüne sebep oluyorsunuz sizinki can da diğerleri ne ?

Feronia

FarraigeXVII'ye sonuna kadar katılıyorum. Hem hayvan deneycilerine hara veriyor hem de köpeğinizin sağlığını bozuyorsunuz. Üstelik buna yüksek miktarda para ödüyorsunuz. Anlamsız.