Tavuklumu

ahmetaydinli

Merhaba Royal Canin Mini Puppy köpek maması almak için bir pet shop a gittim ve Royal canin in hiç bir ürününü satmadıklarını söylediler sebebi de hepsinin tavuklu olmasıymış çok saçma geldi
Gerçekten tavuklumu?

1 CEVAP

Feronia

Tavuklu ama tavuklu olduğu için satmamak saçmalık. Tabii helal olsun adama, Royal Canin satmıyormuş. İğrenç bir mama olduğu için satmıyor olsa gerek, sizinle tartışmamak için öyle demiş olabilir. Royal Canin almayın.