Halsiz Kedi

toshib4rj

Merhabalar kedim 1 yaşında dişi. 2 gündür tuvaletini yapmıyor az su içiyor ve sürekli yatıyor normalde sinek görse kovalar fakat kılını kıpırdatmıyor çok halsiz ve durgun. Dün evden kaçmıştı 16 saat sonra geri döndü. Ciddi birşey olabilir mi ?

1 CEVAP

SEYMADUMAN

ciddi bir sorun olabilir. kedilerde su çok önemlidir herkeste olduğu gibi su içmiyorsa bile şırınga ile içirmelisiniz. yada kuru mamasını ıslatıp biraz olsun su içmesini sağlayabilrsiniz.
ama bence veterinerinizle görüşmekte fayda olucağını düşünüyorum.