Uygun Fiyatlı Kuru Mama ?

melikealgin

Uygun fiyatlı icerigi guzel kuru kedi maması onerir misiniz? Ben reflex kullanıyodum bugun veteriner kesmemi söyledi iceriginde tuz oldugu icin bobreklerine zarar dedi. ?

8 CEVAP

Ares07

Prochoice

Feronia

Sanırım veterineriniz Reflex satmıyor. Ben de ProChoice öneririm.

Feronia

Ekonomik mamaların en iyisi diyebilirim. Ama fiyat olarak bayağı fark var arada.

icrieze

Brit care önerebilirim

melikealgin

Icerigine baktigimda reflexi bende sevmedim aslında.Profine onerdi kendisi o nasil deneyen var mi

melikealgin

Evet 600 gramı 25 tl gibi bi fiyatı var.Cok teşekkürler

Ne kadar uzuc ama kalite o kadar düşük..dostlarimiz icin ileride cok ciddi pb olusabiliyor cok cok iyi arastirman gerekli

melikealgin

Evet profine kullanıcam sanırım