Hadi Gelin Sizle Küçük Bir Oyun Oynayalım!!

guineapigela

**Merhaba, biliyorum burası soru-cevap bolumu bu yuzden ozur dilerum.ama gonul isterdiki bunu yazacak baska bir bolum olsa..ama ben sizinle kucuk bir oyun oynayacagim.

Alttaki. 3 kedinin cinsini bilmeye çalışacaksiniz.

Ucunda ödül yok, bilemesenizde ne guzel yeni kedi cinsi ogrenmis olacak siniz

Altta tahminlerinizi bekliyorum. Istediginiz kadar sacmalayin size en yakin gelen cinsi yazin Dogru soyleyenlerin ismini yazacagim.
(Resmi googleye aratmak yok :)**

2 CEVAP

Feronia

Savannah, American shorthair ve maine coon. Doğru mudur?

1 cısi albanıssan kedisi yazım yanlıs olabilir oyle birsydı yanı :)