Pirelerden Kurtulamıyoruz...

ErdemDurmus

Kedim Dali'yi 13 ay önce sahiplendim, düzenli olarak aşılarını yaptırıyorum, dışarı çıkmıyor hep evde, geçtiğimiz bahar aylarında pireler gördüm vücudunda, pire damlası yaptırdım geçmedi, 1 ay sonra tekrar pire damlası yaptırdım yine geçmedi, pire tozu pire tasması denedim geçmedi, sirkeli su limonlu su denedim geçmedi, pire şampuanı aldım geçmedi, geçen hafta tekrar veterinere götürdüm bu sefer köpekler için olan pire damlasından yaptı yine geçmedi, 5 aydır denemediğim yöntem kalmadı, hala pireleri var, boyun ve ense bölgesine toplanıyorlar, nasıl pirelerse anlamadım pire tasmasının altına doluşuyorlar, şaşırdım kaldım, ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.

17 CEVAP

Reyhankoca

Biz Bir kez ilaclattik geçmedi .daha sonra internetten profosyonel ilaçlama şirketi bulduk.10 dk evi ilaçlandı. Zaten o gün evde kimse kalmamalı. Ben kedimi 3 gün birine bırakmıştım.15 gün sonra 2.ilaçlama zamanınız geldi dedi ama istemedik.gecmisti cok şükür

kedilerim2018

öncelikle evinizdeki herşeyi silkeleyip yıkayın .evi hergün ılk sirkeli su ile silin .camları pencereleri acin eve ışık girsin.geri kalan yerleri elektrik süpürgesi ile iyice süpürün.sirkeler temiz ortamı ve ışığı sevmez .bunu hergün tekrarlayın..