Kedimin Sol Gozu Capakli Ve Sulaniyor

Duman_1

Arkaadslar kedimin sol gzpu hep capaklaniyor ve sulaniyor ayni zamandada o gozunu hep kisiyor 1 hafta sonra veterinere gidecegiz hem asilarini olucak simdi ne yapabiliirm

2 CEVAP

kedilerim2018

bir hafta çok uzun süre.eczaneye git antibiyotikli göz damlası ve teremisin göz kremi al.13 tl gibi bir şey tutuyor.daha yeni aldım bende.bir kaç güne toparlar.

kedilerim2018

kremi sürerken gözünü kapatıcak .gözünü kapalı iken dışına sürebilirsin .krem eriyip içine gidiyor ve çok iyi geliyor.