Siz Bir Köpeğin Herşeyi Oldunuz Mu..

Kimsecik

Köpekler sahiplerine bağlanırlar,köpek beslemiyen insanlara bunu izah etmek zordur belki..

Bir köpek beslemeye başlayınca evinizin içerisine girince siz onun herşeyi olursunuz asla siz olmadan mutlu olamaz onun hayali hepsizsiznizdir sizin kenarınıza kıvrılmadan huzuru bulamaz olur...

Siz bir köpeğin herşeyi oldunuz mu... ama sakın onun herşeyini elinden almayın ...bu zulüm gibidir ;bu ölüm gibidir...

Köpekler sevimli ama zahmetli;küçükken problemli sakın bir köpeğin herşeyini elinden alıcağınız ihtimali varken kararsız hareket etmeyin...siz mutlu kalır bir büyük ah alırsınız sizin hayalinizle kırgın kalır ...

Sözüm o ki yarı yolda bırakıcaksanız ya o yola çıkmayın yada sokak hayvanlarıyla dostlukta devamlı kalın evinize köpek alıp sonra çöp gibi atmayın.

1 CEVAP

kedilerim2018

ben evdeyken önce çıldırıyor sonra arkdaşları olmasına rağmen uyusam bie yerde bir köşeye kıvrılıp uyuyor ben hareket edince oda hemen peşimde.evet çok sorun yaşadık ve halen yaşıyoruz.tuvalet eğitimini yarıladık gibi kakasını pede yapıyor fakat çişini hala kaçırıyor.biliyorum zamana ihtiyacı var sadece yoksa beni üzmez kızım.ben onun herşeyi oldum ada benim çok şeyim.bi parçam oldu.yarım oldu.bebeğim oldu.onunla uzun yıllarımız olur işallah.tek temennim bu .