Fatih Hayvan Hastanesi

fatmanuur42

Fatih hayvan hastanesinde sahipli kedilerede bakıyorlarmı? Birde fiayatları nasıl trlefonla aradım ama açmıyorlar. Kedim normalden de fazla tüy döküyor bunun için götürmek istiyorum bizim ordaki veterineri aradığımda 350 liraya yakın fiyat çıkardı fakat şuanda durumum buna elverişli değil. (lütfen ozaman sahiplenmeseydin demeyin ilk sahiplendiğimde durumum gayet iyiydi sadece bu aralar sıkıntıdayım) Bu sebeple fatihteki hastane ne kadar ücret çıkarır bana ortalama lütfen yardım edermisiniz

4 CEVAP

Kimsecik

mevsim değişiyor tabiki tüy dökücek bu sebeple vete ihtiyaç yok.

HamdiKeskin

Bence de vete gerek yok.

Kimsecik

vetoskin vitamin alıp kullanabilirsiniz durumunuz el verdiğinde. (biraz pahalıdır vetden bulursunuz)Maması kaliteli et oranına sahip değilse değiştirin.Bunlar yeterli sizin için.

fatmanuur42

ya çok teşekkür ederimm :) Brit Care cocco kullanıyorum. Ndyle de dönüşümlü olarak kullanıyorum