Kapalı Kedi Tuvaleti ?

melikealgin

Arkadaşlar kedi tuvaletimiz açık havalar serinleyince iceri almak istedik önceden balkonda duruyodu ama aşırı koku yapıyo malesef.Kapalı kedi tuvaleti kullanan var mı ? Koku konusunda bi değişiklik oluyo mu ?

15 CEVAP

gofretx

Benim kedim kapalı tuvalet kullanıyor bizim ki de ilk balkondaydi çok kokuyodu sonra kapalı tuvalet aldık banyoya koyduk şuan iyi kokusu pek olmuyor bir de kapalı +filtreli tuvaletler oluyor biraz pahalı ama değer bence kum olarak mır mır ve mio kullandık ikisindende memnunuz mır mır biraz pahalı ama mio uygun

FarraigeXVIII

Koku elbette oluyor ama az. Her gün temizlerseniz kokuyu azaltabilirsiniz. Mırmırı ************ ve *** de 10 lt sini 20 tl ye bulabilirsiniz

Darwincan

Hem kapalı tuvalet hem de lindocat kum kullanıyorum Hiç koku sıkıntımız yok ki bu konuda ciddi takıntılıyım. Günde minimum 3-4 kez temizliyoruz kumunu. Evdeysek her girdiğinde. Haftada bir maksimum 10 günde bir de tüm kumu atıp yeniliyorum tuvaletini de yıkayıp dezenfekte ederek.( Uygun fiyatlı kum kullanmanın avantajı diyelim) Üstelik banyoda falan da değil tuvalet kızımın odasında..

Cldkgkcs

Bende kapalı filtreli tuvaletle birlikte sanicat marsilya sabunluya geçeli rahatladım bir öncesinde pisi pisi kullandım hiç memnun kalmadım bende sık sık temizliyorum 10 15 günde bir kumu tamamen yeniliyorum koku problemi yaşamıyorum kumun kokusu da kedimin üstüne bile siniyo

ryuusensei

Dışkı bu zaten kokucaktır fakat açık tuvaletten gerçekten kum dökülüyor. İçeri alacaksanız dakika başı süpürmek gerekebiliyor. Bu yüzden en iyisi kapalı tuvalet kum olarak vancat iyi diye duymuştum kullanan varsa fikirlerini alabilirsiniz.

Kumu parfumli kullanmalisin...ben arap sabunlu olanini kullaniyorum ama portakal ve limon lu olanlar ciddi sekilde kokuyu habsediyormus...bende proline portakallisini kullanip deniycem bidahi sefere

FarraigeXVIII

Kokusu konusunda değişiklik oluyor ama kumunuz kötüyse bu değişikliği pek fark etmezsiniz kumunuzun markası ne

melikealgin

Lindo cat kokusuz kedi kumu kullanıyorum ince taneli

FarraigeXVIII

Ben onu kullanmıştım bir kere hiç memnun kalmadım koku yönünden hic iyi değildi bizim hep içeride duruyor tuvaleti kapalı ve mır mır kullanıyorum. Sanicat i de çok öneriyorlar ben denemedim ama bilemem

FarraigeXVIII

Bir de kokusuz kullanmayın derim.

melikealgin

Koku olmuyo mu hiç ?

melikealgin

Teşekkür ederim.Veterinerimiz kışın da balkona koyun günde 2 kere anca yapan hayvanlar nasılsa dedi ama ben yine de usuyecegini dusundum :/ o yuzden care bakiyorum

Benim ki balkonda ve almayi planlamiyorum içeri. ..cok enteresan ki bizim ki iceri alininca bir panik oluyor ve tuvaletini tutuyor. ..cunku balkonu kendi alani olarak benimsemis sanirim neyse bizim isimize geliyor....ben gunde 2 kere temizliyorum bir sabah bir aksam..komu hic duymadim bu zamana kadar..mirmjr kullaniyorum...memnunuz....tuvaletin bir gun aksatiyim kesinlikle kullanmaz ve tutar...nasil alistirirsaniz o sekilde gidiyor. ..Umarjm yardimci olabilmisimdir

melikealgin

Lindocat parfumlu mu parfumsuz mu acaba

melikealgin

Ben yapar yapmaz 10 dk icinde temizliyorum o halde kokuyo.10 gunde 1 tamamen o kumu atıyorum ama kokuya care bulamadik