Maltes Köpeğim Kusuyor

Köpeğim iki gündür beyaz köpük kusuyor kusmaya çalışırken zorlandığını gördüm aranızdan bilen varsa lütfen yazın

6 CEVAP

Tikih

Aynı durum benim köpeğimdede yaşandı. Su gibi mi ? Yoksa sümük gibi mi ? Benim köpeğim köpük gibi sarı renk birşey kusuyordu

Kimsecik

Benim köpeğimde kustu bir kaç kez farklı günlerde ben dışarda çimen gibi şeyler yemesine veriyorum çaktıurmadan birşeyi ağzına atıyor son anda çıkarıyorum belki siz farketmeden çayır çimen çekşirdek bir şey yemiştir midesine dokununcada baya ses çıkarıp öğürüyorlar kusmadan.

Oayvrd

Kusma olur özellikle böyle havalarda. İştahsız ve kusuyorsa acilen veterinere götürün derim ben.

Oayvrd

Bu arada benim de Malta terierim var. Çok şımarıklar

Anonymus813797

Yemeği biraz fazla yemiş olabilir mi. Bizimki mama paketinin yerini keşfettiğinde böyle bir durumla karşılaşmıştım.

beyaz köpük kusuyordu şimdi iyi çok şükür diğer arkadaşların da dediği dediği gibi Çimen felan pis şeyler ağzına atıyor yakalayamıyorum şimarık bide