Yaş Mamanın Bozulma;Saklama Süresi Nedir?

HamdiKeskin

3 aylık yavru bir kedim var ona bugün 100 gramlık bir yaşmama aldım.Yaşmamayı kaç defada vermeliyim.Yaşmamayı kaç günde bitirmeliyim.Bozulma,bekleme süresi nedir?Yaşmamayı ne sıklıklarla vermeliyim?Tüm cevaplarınız için teşekkürler.

23 CEVAP

HamdiKeskin

Benim aldığım yaş mamanın markası GEMON sizce bu marka iyimi yoksa kötü

Ben o marka iyi diye biliyorum

FarraigeXVIII

İçeriği belli değil belli olan kısmı da yetersiz iyi bir mama değil

Mayis1

Bence her gün vermek sağlıklı değil yaş mama yiyen kediler az su tüketiyor. Haftada bir gün bir paket veriyorum. 1 paket az değil mi derseniz evet az ama pek aramıyor kedim ama bence haftada bir gün 2 paket vermeniz yeterli olucaktır.. Siz konserve almışsınız onu iki güne bölüp verebilirsiniz. Kedime bazen ev yemeği de veriyorum kendisi bahçemizde avlanıyor zaten. Fareleri bulup bulup balkona getiremese daha iyi olur.

HamdiKeskin

Mama iyi değil dediniz ama vermiyeyimmi birşey olmaz değilmi?

FarraigeXVIII

Bir kereden bir şey olmaz sürekli kullanmayın demek istedim

Reyhankoca

Kalitesiz mama vermeyin parazit yapar ishal yapar tüyleri dökülür.3 aylık kediye hafta da 2 defa verin.yani 2 paket. Bir paketi açtığınızda yarısını verin.yarısını da gece verebilirsiniz.

HamdiKeskin

Teşekkürler.