Kedi Kumu Önerisi ?

melikealgin

Etrafı cok kokutmayan iyi topaklanan kedi kumu önerebilir misiniz ? Recoll,biokity,lindo kullandim daha once

11 CEVAP

felishuman

Sanicat Active normal taneli olan bir de kalın tanelisi var onla karıştırmayın biz çok memnunuz, taneleri normal ince tanelilerden daha büyük olduğu için dağılma problemi de yok denecek kadar az

AyseBerraAydin

Lindo kullandım. Berbat ötesi. 5 litresi 5 gün gitmedi çok kötü koktu. Önerilerim, Sanicat, VanCat'e, Pisi Pisi ve Proline. Tabi durumunuz varsa Cats Best ürünleri en iyisi. (Ever Clean almayın. Cidden, paranızı yazık. Vancat ile aynı düzey. Fiyat-performans ürünü değil kesinlikle.)

FarraigeXVIII

Mırmır bebek pudralı da kullanabilirsiniz

melikealgin

Sanicat topaklanmıyo diyolar ama oyle bi sorun yaşadınız mı

AyseBerraAydin

Bir de Recoll iyi mi onu soracaktım. Ben de almayı düşünüyorum da :)

icrieze

Pro line bir ara kullanmıştım güzeldi şu an sanicat sabun kokulusunu kullanıyorum gayet iyi memnun kalan da çok

felishuman

Ben topaklanma problemi yaşamadım, çiş ve kakayı hemen almazsanız sorun olmaz bence. Yapar yapmaz alınca dağılıyor çoğunlukla:) Biraz bekleyince taş gibi oluyor çiş de kaka da:)

Ben mirmir kullaniyorum koku olarak menunum ve topaklanma olarakte fakat ince taneli oldugu icin sanirim biraz patilerine yapisiyor ama temizledikten sonra bir pb olmuyor.....fakat yorumlara gore hareket edersek quik markanin cok iyi oldugunu duydum bu paketimiz bitsin ondan dusunuyorum

melikealgin

@AyseBerraAydin recoll kullandım topaklanması cok cok iyi.Ama koku problemi oluyp

AyseBerraAydin

@melikealgin teşekkür ederim. Proline kokuyu çok iyi hapsediyor lindo dan sonra farkettim

melikealgin

Cok sag olun..Kedi kumları fiyatları da aldı başını gidiyor o yüzden fiyatı da önemli.Dedigim gibi recollun topaklanması cok iyi