Miglor Gatto

yck

Arkadaşlar ben 2 aylık kedime miglor gatto yaş mama almıştım nasıldır kullanan varmı versem olurmu

7 CEVAP

Terranova

Kötü. Et/tavuk yan ürünleri var. Bazı çeşitlerinde renklendirici var. Önermem. Mümkünse; Schesir, Gimcat, Nuturea, Sapphere veriniz.

Terranova

Ben olsam vermezdim. Sokaktaki kedilere verin bence daha makbule geçer.

Cldkgkcs

Bende birkaç defa almıştım ama fiyatı ve içeriğine baktığınızda sizde beğenmezsiniz bence onun yerine tavuk alıp verin tertemiz

yck

6 tanesini 10 TL den almıştım elimde 3 4 tane daha var vereyimmi kediye

Cldkgkcs

Onu durumunuza göre siz bilceksiniz ama iyi mamalar grubunda değil

AyseBerraAydin

Sokaktakilerin Canı yok mu ? Gidin onlara da insan gibi mamalar alın. Elinizde kalanlari Atın gitsin

Terranova

"İnsan gibi mamalar" almadığımızı nereden çıkarttınız ? Gidin sokak kedilerine sürekli bu mamalardan verin diyen yok. Çarpıtmayalım.