Mama Onerisi

Veranifer

Arkadaşlar uzun sure araştırıp ND de karar kilmistik ki maalesef dolar nd de gitgide artıyor daha uygun fiyatlı başka mama önerileriniz var mı sanabella felicia nasıl markalar acaba sanabella yıl düşünüyoruz ama emin değiliz kullanan var mı bir de yaş mama da gimcat schesir dışında onerebilecegin mamalar var mi

5 CEVAP

dollfacepersian

Sanabelle'nin çok yanıltıcı bir mama olduğunu düşünüyorum çünkü ambalaj üzerinde balıklı, Kuzulu falan yazsa da baktığım mamaların hepsinde ilk içerik kümes hayvanları/ tavuk eti. Bu yüzden bende iyi bir izlenim bırakmadı açıkçası. Onun yerine Profine, Matisse,Brit Care daha da uygun fiyatlı olarak Brit Premium tercih ederdim ben olsam. Yaş mama konusunda Brit Care, Animonda Carny, Sapphere, Naturea, Nutri Feline yine daha uygun fiyatlı isterseniz Brit, Animonda, Bozita,Chefs Choice uygun olabilir bence

AyseBerraAydin

İnternetten taksitle 10 kg alırsanız uyguna geliyor. Ama yine de yok yapamam derseniz, Brit Care en uygunu biz Brit Care 'de karar kılmıştık sonradan vazgeçip ND aldık

beautifulcat

Brit Care önerebilirim. Aynı sebepten geçiş yaptım/yapmak üzereyim.

AyseBerraAydin

Linkler; Kuzulu Yaban Mersinli , Morina Balıklı Portakallı , Tavuklu Narlı . Fiyatları uygun olduğu için koymak istedim.

Feronia

Profine öneririm.