Kayıp Kedi Nasıl Bulunur

Zemzem

Arkadaşımın kedisi iki gün önce kayboldu daha yavru 7 aylık aramadıkları yer kalmadı ilan bastırıp dağıttılar ama hala bulunmadı

5 CEVAP

Elifmuzeyyen

Instagram kullaniyor musunuz siz veya arkadaşınız? Sahiplendirme sitelerine özellikle yasadiginiz sehirdekilere instagram aracılığıyla mesaj atarak yayinlamalarini sağlayabilirsiniz faydasi oluyor gerçekten. Hesabınız yoksa ben kendi hesabimdan paylastirabilirim

Anonymus813797

Sizi ümitsizliğe kaptırmak istemem ama benim 3 aylık yavru kedim kaçmıştı yaklaşık bir yıl sonra evime yakın bir ara sokakta buldum. Şuan orda yaşıyor çok alışmış alsam da geri gidiyor... Acıkmadıkça pek gelmiyorlar. Ancak biri önüne birşey koymazsa, biryerleri arayıp bulamazlarsa geliyorlar... İnşallah bulunur ...

ecrinnurAslan

İnşallah bulursunuz çok üzücü bir durum çünkü aynısı benimde başıma geldi

ecrinnurAslan

Ve benim patili dostum hala kayıp

elifozzdemiir

evinin kapisina kullandigi kumu koyabilir kediler tuvalet konusunda hassaslardir bu sekilde bulunan cok kedi var kokusundan bulabilir deneyin bunu da