Vetoskin Vitamin

fatmanuur42

merhabalar bu vitamini hangi veterinerde bulabilirim :( :( yardım edin lütfeeen

7 CEVAP

Feronia

Kendi kendime araştırdım. Eğitimim yok, zaten lise öğrencisiyim. Ve evet, bilgiye dayalı olarak bazı yerlerde net ifadeler kullanırım. Bahsedilen ek besinin içeriğindeki vitamin, mineral ve yağ asitleri: omega 3 & 6, çinko ve B1, B2, B6, B7, B12 vitaminleri. Omega 3 ve 6'nın en iyi doğal kaynaklarından biri balık yağıdır (Alınan balık yağı doğal olmalı, Naturalis Adramys şişe balık yağını öneririm.). Bıldırcın yumurtası B-complex vitaminler açısından (özellikle 1,2,6,7,12) çok zengindir ve kediler için önemli olan diğer birçok besini de yüksek miktarda barındırır, mükemmel bir besin takviyesidir. Çiğ kabak çekirdeği hem çinko deposudur hem de anti-paraziter etkisiyle doğal bir iç parazit ilacıdır. Hem daha ucuz hem de doğal gıdalar varken sentetik şeylere dünyanın parasını vermeye gerek yok.

Feronia

Bunu nerede bulabileceğinizi bilmiyorum ama içeriğindeki tüm besin takviyelerini balık yağı, bıldırcın yumurtası ve kabak çekirdeği ile sağlayabilirsiniz.

mimimomo

@feronia vallahi ibretle okuyorum, bravo : ) ve cok tesekkurler bilgilerinizi paylastiginiz icin : )

Kimsecik

Feronia da bu vitaminin içinde bulunanları bıldırcın yumurtası ,balık yağı ve çiğ kabak çekirdeği tozunu mamalarına katarak kedinize verirseniz aynı işi görür diyor ben araştırtmadım net bir şey söyliyemem feronia kadar beslenme konusunda araştırmam yok açıkcası bende merak ediyorum; feronia bununla ilgili bir eğitimin varmı yoksa kendi kendini mi geliştirdin bazı ifadelerindeki netlik bilgiye dayalı sanıyorum değilmi?

Feronia

Ben teşekkür ederim.

fatmanuur42

NASIL YANİ

Kimsecik

Bunu vetertinerinizden isticeksiniz ilaç deposundan sipariş edip üstüne fark koyup size satıcak başka bir yerden bulamazsınız alamazsınız .