Kedim Sinek Yedi

Kedim sinek yedi bırsey olurmu tadı sanki cok guzel gıbı allahım

13 CEVAP

TarcinAyse

kedilerin sinek-böcek yemeleri Allahın emri zaten. Hareket eden uçan kaçan şeylere karşı inanılmaz meraklılar.

fatmanuur42

benimkide çok yedi hiç bişey olmuyor merak etmeyin :)

kedilerim2018

normal birşey.kediler doğal hayatlarındada avcılar .sinek böcek kertenkele fare daha aklıma gelmeyen birsürü küçük hayvanla besleniyorlar.

paytakcatt

bizimki sinek avcısı sksjd yiyorlar bol bol en fazla gaz yapar bir sorun olmaz:)

Kimsecik

Boşverin!? olmadı sinek yakalayıp verin! sinek yemesine engel olun her hastalığı yayan sineklerdir içleri kurt dolu.Eve girerse derhal çıkarıyorum kedim es kaza yer diye.

Elifmuzeyyen

Bir kereden bir sey olacagini sanmiyorum ama dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum parazite neden olabileceği gorusundeyim ben de olabildiğince dikkat edin :')

mimimomo

@kimsecik ile ayni hissiyat ve dusuncedeyim. hatta benim onceki yavrulardan 1-2 tanesi, sinek hupletme sonrasi kusmustu.. tabii nesnel bir dayanagim yok bu konuda ama ben de engel olma egilimindeyim. karinca gene bi derece de, ici pislik dolu ve tasiyici sinekler? hele mesela, yaz mevsiminde???

.... :(

Cok tesekkurker kedime parazit VS yaparmı pekı

Cldkgkcs

Kedinizin doğasında sinek börtü böcek yemesi aşırı doğal onlar kendi yemeğini bulan avcı hayvanlar parazite farklı şeyler sebep olur araştırın

Kimsecik

Evet sinek parazit yapabilir (genbel manada)%100 yaptı diyemeyiz.

melikealgin

Yiyorlar zaten.Sinek karınca doğal protein onlara bosverin :D

BS1903

Gayet normal

kedilik

Kedimiz sinek yedikten sonra gözünün beyaz kısmında ve göz kapağını açamayan durumu olmuştu veterinere götürdük direkt, sinek yiyip yemediğini sordu.bazı sineklerin mikrop taşıdığını söyledi.antibiyotik yaptı ve iyi ki erken farkettiniz kör olabilirdi demişti.gözetim altında tutun bence kedinizi