Yardımcı Olur Musynuz Lütfenn

paytakcatt

biz yarın akşam çankrıya gideceğiz 2gün kalacağız ve kedimi ne yapacağımı bilemiyorum.. güvenip bırakabileceğim biriside yok.. ne yapabilirim? yardımcı olun lütfen

9 CEVAP

senasever

Aceleyle yanlış yazılmış olabilir. Ama illa uyaracağım diyorsanız da işe de’yi ve soru eki olan mı’yı ayrı yazarak başlayabilirsiniz. Hani iğne çuvaldız meselesi anlarsınız ya.

emrezrtrk

2 gün için evde kalabilir. Güvendiğiniz bir komşumuz varsa eve girip mamasini suyunu kontol etse tuvaletini temizlese onunla oyun vs.oynasa ona yeter.Ben kedimi 10 gün evde bıraktım bakimi ile komşum ilgilendi

paytakcatt

yanlış yazdım kusura bakmayın.. yanıma almayı isterdim ama ortamı değişeceği için tedirgin olsun istemiyorum ve gittiğimiz yerde de köpek besleniyor ve biraz aksi bir köpek. O yüzden götüremeyeceğim yanımda.

Elifmuzeyyen

Açık bir yer birakmayin balkondur camdir. Bi odanin cami acik olacaksa bile orayi kitleyin kapisini çekin ki giremesin. Suyunu mamasini beslenme biçimine göre -kac ogun besleniyorsa- ayarlayin. En cok vakit geçirdiği odaya koyun. Kumunu degistirip temiz birakin. Bir de keske birine birakmak taraftari ben de değilim düzeni değişmemeli ama birisi gelip kontrol edebilir mi acaba? Bir komşu falan sizin evinizde baksa gelse kontrol etse iyi olur

paytakcatt

Çok teşekkür ederim maması içinde bir komşumuzdan yardım isteyebiliriz:))

Elifmuzeyyen

Aynen bence komşunuz bunu yapacaktır hem kediniz ortamindan kopmamis olur hem birisi goz kulak olmus size de haber vererek icinizi rahatlatmis olur :')

melikealgin

Evde kalsın yapabilir

Kimsecik

Ben olsam yanıma alırdım.Birde Türkçeyi biraz daha özenli kullansak iyi olmazmı? (Başlık)

paytakcatt

tamamdır çok teşekkürler:)