Köpek Tuvalet Eğitiminde Amonyak Kullanım.

kedilerim2018

arkadaşlar yavru köpeğim tuvalet eğitimi almaya devem ediyor.henüz 3 aylık.ilk başlarda bir odaya kapatıyordum onu fakat ben yokken çok bağırıyormuş .bende çıkartıp kediler ile birlikte bırakmaya karar verdim.hemen veterinere gidip çiş eğitimi için damla ve ped aldım her yere serdim .damla amonyaklı fakat bitmek üzere.sanki biraz işe yaradı ğibi.bu sırada aklıma birşey geldi .amonyak almaya karar verdim .eczaneye sipariş verdim bugün alıcam biraz sulandırıp kullanıcam.benim sormak istediğim .bu amonyaklı ürünler yavruma zarar verirmi.bi bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz.şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Elifmuzeyyen

Bunu yapmayin bence damla amonyakli olabilir ama eczaneden amonyak aldiginizda aynisinin yerine gecmeyebilir. Zehirleme yapabilir tuvalet konusu sıkıntılı anlıyorum sizi ama biraz acele ediyorsunuz sanki 3 aylik sonuçta alisacaktir zaten ekstra maddelere gerek yok bence

kedilerim2018

bende korktuğum için amonyagı suyun içine çok az koydum hafif bir koku oldu.işe yarıyormu derseniz kakasını pede yapıyor çişini kaçırıyor.fakat her yerde pet var .biliyorum yavrumuz zamana ihtiyacı var acele etmiyorum öğrenebildiği kadar.bu arada ben amonyağın bu kadar keskin bir kokusu olduğunu bilmiyordum .feci keskin bişeymiş oyuzden çok suya az bişey koydum keskinliği gitti.